Powrót na górę
  • Wyselekcjonowane meble designerskie

Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Szukamy polskich i zagranicznych marek, które projektują, tworzą i definiują na nowo.

W Furniro do współpracy wybieramy tylko najlepszych twórców, małe
manufaktury i producentów – wielkość nie jest dla nas ważna, ważny jest efekt. Szukamy projektów i projektantów, którzy nas zachwycą.

A potem oczarują naszych klientów.

01.

Kim jesteśmy?

Furniro to dystrybutor mebli premium dla wąskiej grupy najbardziej wymagających klientów z całej Polski. Nasi odbiorcy to osoby o wysublimowanym guście, którzy w meblach i designach szukają czegoś niepowtarzalnego.

02.

Czego szukamy?

W portfolio marki szukamy tylko projektów, które nas zachwycą - zarówno estetyką, jak i koncepcją, ergonomią, wykorzystanymi materiałami. Preferujemy jakość, której nie trzeba się doszukiwać i charakter, do którego nie trzeba przekonywać. Tylko i wyłącznie.

03.

Jak współpracujemy?

Zaczynamy zawsze od spotkania, w którym omawiamy wszystkie szczegóły, takie jak warunki zamówień, logistykę czy marketing marki. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ustalenia godziły potrzeby obu stron. I zwykle nam się to udaje.

04.

Co zyskujesz?

Korzyści dla partnerów to dodatkowy kanał dystrybucji, zwiększenie rozpoznawalności marki oraz obecność wśród najlepszych. Nasze marki wychwalamy pod niebiosa. I wiemy, jak zadbać, aby nasi klienci podzielili ten zachwyt.

Chcesz zostać naszym partnerem?

Skontaktuj się z nami!